Cennik dla domu

Profesjonalne Usługi dla Twojego Domu

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz usług, które sprawią, że Twój dom będzie lśnił czystością i świeżością. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz doświadczonemu zespołowi specjalistów, jesteśmy w stanie zaoferować Ci najwyższą jakość usług w konkurencyjnych cenach.

od 30 zł/m²

Pranie dywanów

Przywróć swoim dywanom świeżość i piękny wygląd. Usuwamy trudne plamy oraz nieprzyjemne zapachy, zapewniając najwyższą jakość usług.

od 40 zł za okno

Mycie okien

Ciesz się pięknym widokiem przez krystalicznie czyste szyby. Nasz zespół zadba o każdy detal, gwarantując satysfakcjonujący efekt końcowy.

od 80 zł

Odświeżanie tapicerki meblowej

Przywróć swoim meblom dawny blask. Usuwamy zarówno zabrudzenia, jak i nieprzyjemne zapachy, zapewniając Ci komfort i satysfakcję z korzystania z odnowionych mebli.

od 25 zł/m²

Mycie fug i płytek

Przywróć swojej łazience czy kuchni świeży i estetyczny wygląd. Usuwamy wszelkie zabrudzenia, przywracając fugom biały kolor.

od 100 zł/godzinę

Mobilne mycie parowe

Profesjonalne czyszczenie różnych powierzchni bez konieczności wychodzenia z domu. Nasz zespół dojedzie w wyznaczone miejsce, aby zaoferować Ci najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, który został przygotowany z myślą o różnorodności potrzeb naszych klientów. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz możliwość negocjacji w przypadku większych zleceń. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na profesjonalne usługi czyszczenia dla Twojego domu.