PRANIE TAPICERKI

Do prania tapicerki wykorzystujemy metodę ekstrakcyjną. Posługujemy się przy tym najwyższej klasy urządzeniami (z systemem High-waterlift - pozwalającym uzyskać maksymalnie krótki czas schnięcia tapicerki po praniu) oraz profesjonalną chemią firmy Chemspec.

To wszystko plus doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości o czym świadczą opinie zadowolonych klientów.

Etap I:

Zawsze przed praniem dokładnie odkurzamy wnętrze pojazdu. 80% zabrudzeń, które znajdują się w tapicerce, to związki nierozpuszczalne w wodzie, dlatego tak ważne jest dokładne odkurzenie przed rozpoczęciem prania.

Etap II:

Nakładanie i rozcieranie, za pomocą szczoteczki, preparatu (prespray) mającego za zadanie rozpuszczenie zanieczyszczeń nagromadzonych w tapicerce.

Etap III:

Płukanie ekstrakcyjne - w tym etapie kilkukrotnie wypłukujemy i odsysamy zabrudzenia, wcześniej rozpuszczone przez prespray, odkurzaczem piorącym.

 

gwarancjaJako jedyni udzielamy gwarancji jakości na wykonywane przez nas usługi. Jeżeli z jakiegoś powodu byłbyś/byłabyś niezadowolony/na z naszych usług - poinformuj nas o tym - a dołożymy wszelkich starań, żeby spełnić Twoje oczekiwania!