O nas

Mobilna myjnia parowa – Kropelka

Kilka lat temu postanowiliśmy założyć mobilną myjnię parową. Co nami kierowało? Bynajmniej nie fakt, że sprzątanie jest naszą pasją, choć czasami daje nam pewna satysfakcję. Po prostu rosło zapotrzebowanie na usługi sprzątania wysokiej klasy, mimo że początkowo klienci podchodzili do oferowanych przez nas usług z pewnym dystansem. Jednak z czasem przekonali się jak ogromną przewagę daje sprzątanie za pomocą pary i jak wiele mogą zdziałać profesjonalne preparaty czyszczące w rękach wyszkolonego personelu.

Jakości oferowanych przez nas usług nie da się porównać do bardziej tradycyjnych "technik" sprzątania. Żadne piorące odkurzacze, "domowe" myjki ciśnieniowe, czy preparaty powszechnie dostępne w sklepach nie dadzą takiego efektu jak nasz sprzęt i środki.

Ekologia pełną parą - to nasze motto. Co daje Ci fakt, że jesteśmy ekologiczni? Jeśli ekologia nie jest dla Ciebie wartością samą w sobie to wiedz, że dzięki niej jesteśmy w stanie osiągnąć efekty znacznie lepsze niż przy używaniu chemii, a co więcej nie korzystając z drogich chemicznych detergentów i znacząco zmniejszając zużycie wody, możemy Ci zaproponować znacznie niższe ceny.

  • Dawid Poreda

    Dawid Poreda

    Współwłaściciel w firmie Kropelka.

  • Mateusz Koczyk

    Mateusz Koczyk

    Współwłaściciel firmy Kropelka.